Proponowany post

Oto Najnowsza Seria Saszetek Od Duetu TOGA x PORTER

16 luty 2021
Oto Najnowsza Seria Saszetek Od Duetu TOGA x PORTER

Dosłownie chwilę temu przekazywaliśmy Wam informację o tym, że kultowa japońska marka Porter Yoshida łączy siły z Vans ( efekty tej kolaboracji znajdziecie tutaj ), a już wracamy do newsów z Kraju Kwitnącej Wiśni. Japońska marka modowa o nazwie TOGA i specjaliści od produkcji jakościowych toreb PORTER, po współpracy wiosną i latem 2020 roku, po raz kolejny się potkały. Wspólnie postanowiły wprowadzić na rynek różnorodne, przyciągające wzrok saszetki powstałe w oparciu o tradycję rzemieślniczą obu stron.

Najnowsza seria toreb pod wspólnym szyldem  TOGA x PORTER opiera się na dwóch głównych stylach, w tym prostokątnej torbie, która pomieści telefonu komórkowego i trójkątnej torbie, która jest wygodna do przechowywania drobnych wykonanych z połączenia nylonu i naturalnej rafii. Produkt ma sztywną teksturę i jest połączony nylonowymi linami, na których można zobaczyć rozpoznawalne metalowe detale TOGA. Logo po obu stronach jest dopasowane jest tak, aby pokazać tożsamość marek. Do wyboru mamy różne kolory, takie jak beżowy, niebieski, czerwony, żółty i czarny.

Wspólna seria została oficjalnie wydana w wybranych sklepach, takich jak Mirabella. Sugerowana cena detaliczna to 29 000 jenów. 


Tagi: porter