Oto Najnowsze New Balance M992WT Zaprojektowane Przez Tetsu Nishiyama z WTAPS

27 kwiecień 2020
Oto Najnowsze New Balance M992WT Zaprojektowane Przez Tetsu Nishiyama z WTAPS

2006 roku to czas, kiedy amerykańska marka New Balance prezentuje światu kolejny model butów z kultowej serii 99X. To właśnie wtedy światło dzienne ujrzały klasyczne, szaraczki 992, które upodobał sobie sam Steve Jobs. Niestety, za jakiś czas zniknęły one z asortymentu marki, a my dopiero w tym roku doczekaliśmy się ich pierwszej w historii re-edycji i dalej z niecierpliwoscią czekamy na ich premierę w zaprzyjaźnionym sklepie CL20

Skoro już buty są w asortymencie New Balance, to chyba najwyższa pora aby pokazać światu jakiś kolaboracyjny z nimi w roli głównej. Tak się właśnie stało, a zaszczytu stworzenia swojej wersji kolorystycznej 992 dostąpiła ekipa japońskiej marki WTAPS, której chyba nikomu z Was nie musimy przedstawiać. Jak przystało na prowadzony przez Tetsu Nishiyama brand, stylistyka nowych dziewięć dziewięć dwójek jest typowo militarna. Cholewka składanych w USA butów skonstruowana jest z najwyższej jakości materiałów z miękkim zamszem i siateczką na czele oraz fakturowaną skórą naturalną w stylu 998 na tyle. Nie zabrakło też odblaskowych dodatków z 3Mki, których jest tutaj naprawdę sporo. Kolorystycznie postawiono na beż przełamany militarną, oliwkową zielenią oraz mieniącą się srebrnymi drobinami szarością z wyżej wspomnianego, odblaskowego materiału. Nie zabrakło również odrobiny bieli w logo na panelu bocznym czy części podeszwy, na której znajdziecie też kawałek kontrastującej pomarańczy, która wieńczy projekt. Aha, byśmy zapomnieli, na tyle,  miejscu standardowego oznaczenia modelu widnieje napis WTAPS powtórzony na szczycie języka. 

Premiera tego świetnego wydania odbędzie się 1 maja. Co ciekawe, buty sprzedawane będą w dwojaki sposób. Po pierwsze w wybranych sklepach na terenie Japonii dostaniecie je online, a po drugie będziecie ja mogli kupić rezerwując je sobie telefonicznie, oczywiście odbierając je osobiście.


New Balance
WTAPS