Proponowany post

Oto Nike Air Force 1 Low Z Wyciętym Swooshem

23 czerwiec 2020
Oto Nike Air Force 1 Low Z Wyciętym Swooshem

Nike Air Force 1, to nie tylko buty, ale i ikona pop kultury. Model ten, jak i sporo innych klasyków amerykańskiej marki powstało z myślą o sporcie, a wraz z pojawianiem się ich nowych generacji czy następców w późniejszych latach buty na półki wracały już jako model lifestyleowy. Więcej na temat ich historii, dowiecie się tutaj

Z racji ogromnego, stale nasilającego się hype'u w asortymencie marki z Oregonu stale pojawiają się coraz to nowsze wersje tej ponadczasowej sylwetki. Oczywiście, nie wszystkie trafiają w nasze gusta, ale są i takie, które warto Wam pokazać. Tym razem designerzy Nike 'poszli na łatwiznę' i naprawdę tylko trochę przerobili klasyczną bryłę Air Force 1. Największą zmianą względem oryginalnej wersji z 1982 roku, jest inaczej wykończony Swoosh na panelu bocznym, który w tym przypadku wycięty jest w powierzchni cholewki i osadzony w jej wnętrzu, a nie na nią naszyty, jak to standardowo bywa. Dodatkowo, wykończono go przy użyciu imitującego włókno szklane materiału, który naprawdę dobrze komponuje się z klasyczną, śnieżnobiałą skórą licową. Kolejnym, niestandardowym elementem jest sygnatura z nazwą modelu wytłoczona na pięcie, która mimo tego, że jest subtelnym dodatkiem, zupełnie odmienia oblicze opatrzonego już klasyka i może się podobać.

Buty już za chwilę trafią do sprzedaży, a znajdziecie je w stołecznym butiku WS2 czy sieci Worldbox, gdzie powinny się pojawić. 


Nike