Proponowany post

Oto nowe Nike Dunk Low z kolekcji “N7”

W niecodziennym wykonczeniu.

Oto Nike Air Max 1 'Acid Wash' Z Kolekcji N7

15 czerwiec 2018
Oto Nike Air Max 1 'Acid Wash' Z Kolekcji N7

Nike oficjalnie zaprezentowało pierwszą część kolekcji N7. Na wstępie jednak powiemy, że N7 jest to inicjatywa wspierająca rdzennych mieszkańców Ameryki, a dochody z jej sprzedaży przeznaczone mają być na propagowanie sportu i aktywności właśnie w tej grupie. 

Na pierwszy rzut lecą klasyczne Air Max 1 w nietypowej kolorystyce 'Acid Wash'. Niebieskawy wzór przypominający błękitny płyn rozlany na materiale pokrywa jasne płótno. Motyw ten znajdziemy na całej powierzchni mudguard'u oraz kołnierzu na tyle. Toebox oraz język wykończono białą, grubą siateczką z nylonu, a na jego szczycie umieszczono metkę z logo kolekcji N7. Biały materiał na panelach bocznych to lakierowana skóra syntetyczna natomiast Swoosh pokryto granatowo-niebieskim gradientem. Całość osadzona jest na białawej podeszwie z półprzeźroczystym spodem z niebieskimi końcówkami, co wygląda naprawdę dobrze. Ciekawym akcentem są dwukolorowe słupki we wnętrzu gazowej poduszki Air Max pod piętą. Czekamy na pozostałe modele.

Znamy również datę premiery butów. Na półkach pojawią się one już 21 czerwca. Ciekawi nas, czy dostaniemy je również w WSS, czy może będą naprawdę mocno limitowane. To okaże się już niebawem.
Nike

Tagi: nike air max 1