Proponowany post

Oto NOCTA - Wspólna Submarka Drake i Nike

03 grudzień 2020
Oto NOCTA - Wspólna Submarka Drake i Nike

Fanom amerykańskiego rapu nie trzeba przedstawiać postaci urodzonego w kanadzie Aubery Drake Grahama bliżej znanego jako Drake. Gość od wielu lat mocno związany jest z Nike, chociaż nigdy do tej pory nie udało mu się solowo niczego zdziałać ze sportowym gigantem z Oregonu. Fakt, pod szyldem odzieżowej marki OVO, której jest pomysłodawcą, widzieliśmy już kilka ciekawych, de facto bardzo pożądanych JS'ów - KLIK

Po wypuszczeniu klipu „Laugh Now Cry Later”, nakręconym w Nike HQ i wydaniu kapsułowej kolekcji „Certified Lover Boy”, Drake i Nike uruchamiają nową submarkę NOCTA (ukłon w stronę nocnej twórczości artysty). Przed pierwszym wydaniem NOCTA Drake dzieli się z nami swoimi przemyśleniami na temat ducha projektu:

Ta chwila jest dla mnie ważna, a dorastanie z Nike było wszystkim. Czułem się jak każdy but, którego chciałem, każdy sportowiec, którego lubiłem, wszystko, co posiadałem, to Nike. Wszystko inne nic nie znaczyło, chyba że miało Swoosh. Pamiętam, jak wszyscy ci sportowcy, których obserwowałem reprezentowali Nike - każdy robił coś nie do pomyślenia - i to było dla mnie bardzo inspirujące. Zawsze wydawało mi się, że Nike może nawiązać współpracę z artystą w taki sam sposób, jak sportowców. Zastanawiałem się, jakie to byłoby szalone i co oznaczałoby dla artysty zawarcie długofalowej umowy z Nike. NOCTA to urzeczywistnienie wszystkich tych przemyśleń i wszystkiego, na co liczyłem - od kultury, w której jest zakorzeniona, po produkt i, co najważniejsze, partnerstwo i skalę, która pozwala mi dzielić się nim ze światem. W NOCTA chodzi o tworzenie czegoś dla ludzi w ruchu. Osób, które oczekują funkcjonalnych, wygodnych krojów, które można dostosować z jednego środowiska do drugiego. Jeśli chodzi o to, co robimy, dotyczy to również sposobu myślenia: bezlitosnego popędu, nieustępliwości. Charakteryzuje się typem, który jest w drodze przez cały dzień, całą noc - ciężko pracującym - próbującym osiągnąć swoje cele i nieidący na skróty. 


Ten sposób myślenia obejmuje również lojalność i zespół. Niezależnie od tego, czy jesteś w Toronto, Londynie czy Paryżu, jest ten jednolity wygląd - Nike Tech Fleece, rękawiczki, czapka - i to prawdziwa drużyna. Chciałem wziąć kawałek tej kultury, w której dorastałem, tej szkoły myślenia i wnieść do niej to, co najlepsze. Z NOCTA próbowaliśmy zrobić najtwardszą kurtkę, najtwardszy dres, najtwardsze rękawiczki. Po prostu najlepsze na całym świecie.

Ta okazja to coś, na co czekałem od dłuższego czasu. Być kojarzonym na najwyższym możliwym poziomie - to zawsze było moim celem. W ciągu ostatnich dwóch lat włożyliśmy dużo ciężkiej pracy, wiele godzin pracy dla kobiet i mężczyzn. Gdy to wszystko się urzeczywistnia, rozpoczyna się nowy, ekscytujący rozdział w moim życiu.

Szczegóły premiery kolekcji Nike NOCTA

Kolekcja Nike NOCTA zadebiutuje już 18 grudnia. Aby uzyskać więcej informacji zajrzyj na www.nocta.com


Tagi: nike nocta drake