Proponowany post

Oto Nowa Kolorystyka Nike Air Max 1 'Multi' Utrzymana W Outdoorowym Klimacie

10 lipiec 2020
Oto Nowa Kolorystyka Nike Air Max 1 'Multi' Utrzymana W Outdoorowym Klimacie

Nike Air Max 1 to ten model butów, którego nikomu z Was nie musimy przedstawiać. Niestety ostatnimi czasy model ten coraz rzadziej pojawia się w asortymencie amerykańskiej marki, a wszystko to za sprawą tego, że swoją okrągłą rocznicę powstania obchodzą AM90 i to na nich naszą uwagę skupia producent. Niemniej jednak od czasu do czasu Nike 'rzuci' na sklepy jakieś jedynki, a oto jedne z nich.

Na ten moment buty roboczo nazwano 'Multi', a pseudonim ten kryje się pod kodem CZ8140-001. Zacznijmy jednak od materiałów, którymi spowita jest cholewka. Upper skonstruowano z połączenia syntetycznego, porządnie wyglądającego materiału, odpornego na rozdarcia rip-stopu oraz naturalnego zamszu i satyny wewnątrz, a wszytko to spleciono okrągłymi, hikingowymi sznurówkami. Kolorystycznie jest niemniej ciekawie. Cholewkę pokryto między innymi czernią, ceglastym odcieniem pomarańczy, żółtym, niebieskim seledynem oraz bielą, czyli naprawdę sporą ilością barw, które o dziwo świetnie ze sobą współgrają. Całość wieńczy jasna, nakrapiana podeszwa wewnętrzna z kolorowym spodem.

Niestety, na ten moment data premiery nie jest nam znana. Jeżeli chodzi o dostępność, to sprawdzajcie, co dzieje się tutaj


Nike