Proponowany post

Oto Nowa Paczka Dwóch Kolorystyk Aimé Leon Dore x New Balance 1300

13 sierpień 2020
Oto Nowa Paczka Dwóch Kolorystyk Aimé Leon Dore x New Balance 1300

Nasza przygoda z nowojorską marką Aimé Leon Dore ciągnie się już od 2014 roku, kiedy właściwie zaczęła istnieć. Od tego czasu brand ten umocnił swoją pozycję na streetwearowym rynku, będąc przy tym bardzo konsekwentnym w swoich działaniach, Najlepszym dowodem na to, jaką rangę osiągnęli jest, chociażby ciągnąca się od kilku sezonów współpraca z amerykańską marką New Balance, która dalej będzie kontynuowana.

Na horyzoncie pojawiły się dwie nowe kolorystyki kultowych już New Balance 1300 (ich ciekawą historię poznacie tutaj), przy których palce maczała ekipa nowojorskiej marki z Teddy'm Santisem na czele. Tym razem obydwa projekty są naprawdę proste, ale przy tym spektakularne. Wszystko to za sprawą użytych do produkcji materiałów, ale i kolorów, na które zostały one zabarwione. Elementami spójnymi obydwu wersji są beżowe języki, białe sznurówki czy kremowe podeszwy oraz haft z nazwą brandu na szczycie żakardowej metki na języku. Fabrykaty, z których skonstruowano cholewkę, również są takie same. Postawiono na sprawdzone połączenie włochatego zamszu z meshową, zygzakowato tkaną siateczką na toeboxie i kołnierzu wokół kostki. Skórą lub odblaskową 3M'ką w zależności od wariantu wykończono branding oraz kawałek pięty. Przejdźmy teraz do sedna sprawy, czyli kolorystyki. Jak już wiecie, do wyboru będziecie mieli dwa warianty. Pierwszy zdominowany jest przez klasyczną, butelkową wręcz zieleń z 3M'kową 'N' oraz białymi i beżowymi akcentami. Bardziej spektakularny jest różowy wariant z granatowy brandigiem i akcentami w tych samych kolorach co poprzedni.

Niestety, na ten moment konkretna data premiery tego wydania nie jest nam znana, natomiast mówi się, że w sprzedaży zobaczymy je jeszcze jesienią tego roku.


New Balance
Aimé Leon Dore