Oto Nowe Air Jordan 1 Mid SE WMNS 'Sisterhood'

30 wrzesień 2020
Oto Nowe Air Jordan 1 Mid SE WMNS 'Sisterhood'

Już za kilkanaście dni na półkach wybranych sklepów zobaczymy nowe wcielenie Air Jordan 1 w pośredniej wersji Mid. Buty są częścią większej kolekcji 'Sisterhood', a dopisek WMNS sugeruje nam, że zaprojektowano z myślą o kobietach. 

Nowe Air Jordan 1 Mid SE WMNS 'Sisterhood', to nie zwykłe jedynki, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Buty wyróżniają się spośród standardowych wydań tej sylwetki, a najbardziej charakterystycznym elementem są w kilku miejscach przewleczone przez upper sznurówki, które wyglądają, jakby spajały ze sobą poszczególne panele. Kolejną nowością jest przeprojektowana metka na szczycie języka oraz grafika, którą pokryto wkładki jak i wewnętrzną stronę języka. Kolorystycznie całość utrzymana jest w trzech barwach, niebieskim o odcieniu 'Game Royal' oraz klasycznej czerni i bieli w podobnych proporcjach. Materiałowo mamy tutaj połączenie skóry, jak i nylonu, którym wykończono język. Wszystko to postawiono na standardowej, biało-czarnej podeszwie z ukrytym w jej wnętrzu systemem Air.

Sprzedaż rusza dokładnie 15 października, a butów szukajcie w takich punktach jak WS2 czy Sklep Koszykarza. Nie wykluczone też, że zobaczymy je w Wordlboxach.


Air Jordan 1 Mid SE “Sisterhood”
Kolor: Game Royal/Black-White
Style Code: CV0152-401
Data: 15 października, 2020
Cena: $125

Jordan