Proponowany post

Oto Nowe Minions x Reebok Instapump Fury Oraz Club C

04 wrzesień 2020
Oto Nowe Minions x Reebok Instapump Fury Oraz Club C

Już w 2017 roku Minionki miały swoje sneakersowe 'pięć minut'. Wtedy też światło dzienne ujrzała specjalna dedykowana im kolekcja, która bazowała na produktach niemieckiej marki Puma, a wspominaliśmy o tym tutaj. Po trzech latach od tego przedsięwzięcia temat kolejna sportowa marka bierze Minionki na swój pokład i dedykuje im co najmniej dwa modele butów.

Tym razem chodzi o brytyjskiego Reebok'a, który pokusił się o stworzenie specjalnej wersji dwóch swoich kultowych modeli butów nawiązującej do żółtych postaci. To właśnie ten kolor zdominował cholewki obydwu sylwetek, a zaraz obok niego znajdziemy też niebieskie, czy neonowo-zielone dodatki. Oczywiście nie samą kolorystyką designerzy obdarowali buty, ale i unikalnymi dodatkami, które jako całość tworzą unikalny klimat postaci z filmu animowanego. Na zainstalowanej na szczycie języka pompce zasilającej wewnętrzne komory w naszym ulubionym modelu Instapump Fury namalowano przymknięte oczy Minionka, a takie dodatki jak elastyczne gumki na wierzchu czy podeszwy pozamieniano kolorami. W przypadku Club C również znajdziemy kilka dodatków, a elementem łączącym są grafiki na wkładkach. Całość prezentuje się naprawdę świetnie i fanom żółtych ludzików kolekcja ta na pewno przypadnie do gustu.

Sprzedaż rusza już 1 października. Niestety, na ten moment nie mamy informacji, czy buty zobaczymy też w stołecznym butiku WS2, a fajnie by było, prawda?


Reebok