Proponowany post

Oto Nowe New Balance 57/40

04 styczeń 2021
Oto Nowe New Balance 57/40

New Balance to przez wiele lifestyleowych portali najlepsza marka 2020 roku, którą i my wyróżniliśmy już jakiś czas temu - KLIK. Fakt, w sneakersowym świecie, a w szczególności tematyce retro oraz kolaboracjach NB nie ma sobie równych, i z nieco zapomnianej jeszcze kilka lat temu, kojarzącej się jedynie z produkowanymi w Chinach modelach 420 czy 574, których rynkowa wartość nie przekraczała 200zł marki, pokazuje konkurencji, na co ją stać. 

Najnowszą propozycją, która na azjatyckim rynku swoją premierę zaliczy już 9 stycznia, jest zupełnie nowy model New Balance 57/40. Sylwetka ta, to nowa interpretacja debiutujących na rynku w latach 80. New Balance 574 dopasowana do aktualnie panujących trendów. Najwyższej jakości zamsz, nubuk i siateczka, z której skonstruowano nowoczesną cholewkę, są wierne DNA kultowego, ponadczasowego designu „574”, a jednocześnie mają charakterystyczny wygląd. Ponadwymiarowe logo „N”, zapoczątkowane i kontynuowane od „327”, które pojawiły się w 2020 roku, wyraża płynne przejście od klasyki do nowoczesności. Platforma, na której postawiono całość, to przeprojektowany wzór oparty na „574”, a jej główną cechą jest dwuwarstwowa podeszwa środkowa. Na ten moment buty pokazano w dwóch kolorystykach do wyboru, białej i czarnej. Obydwie z nich dostaniemy w akompaniamencie kolorowych, neonowych dodatków. 

Szczegóły premiery New Balance 57/40

Buty w wybranych punktach sprzedaży, na ten moment w Japonii pojawią się już 9 stycznia. Na ich Europejską premierę w takich punktach jak chmielna20.pl musimy jeszcze chwilę poczekać.


New Balance