Proponowany post

Oto Nowe Nike Air Force 1 W Wersji Crater

01 lipiec 2020
Oto Nowe Nike Air Force 1 W Wersji Crater

Stosunkowo niedawno byliśmy świadkami premiery najnowszej kolekcji butów Nike Space Hippie, które w dużej mierze wykonane zostały z przetworzonych materiałów z recyklingu, ale więcej o całym przedsięwzięciu dowiecie się tutaj. Dodatkowo jakiś czas temu prezentowaliśmy Wam zupełnie nowe Nike Waffle Racer Crater, które powstały na podobnych zasadach, a to dopiero początek drogi w nowym, bardziej przyjaznym środowisku kierunku, którą obrała amerykańska marka z Oregonu.

Kolejnym na to przykładem są tytułowe Nike Air Force 1 W Wersji Crater, które podobnie do wyżej wspomnianych Waffle Racer'ów mają w sobie element powstały z poprodukcyjnych odpadów. Konkretnie jest nim spód podeszwy, co sugerować może nam jej niecodziennyy wygląd, do którego będziemy musieli się przyzwyczaić. Gruboziarnista podeszwa wykonana jest z mieszanki pianek z dodatkiem co najmniej 15% granulek gumy Nike Grid, co w całości tworzy bardzo ciekawą całość o zróżnicowanej strukturze oraz pełni barw zatopionej w półprzeźroczystej bazie. Całość przytwierdzona jest do śnieżnobiałego midsole'a, który z kolei łączy się ze skórzaną górą. Swoosh na boku wykończno mieniącym się sredbrem, a zapiętek i metkę na szczycie języka utrzymano w nawiązującym do spodu podeszwy kolorowym stylu z pomarańczowymi akcentami. Aha, musimy też zaznaczyć, że widoczne tutaj wydanie to wersja dziecięca GS, ale buty w sprzedaży mają się również pojawić w wersji dla dorosłych. 

Na ten moment data premiery nie jest nam jeszcze znana. Obstawiamy jednak, że już niedługo zobaczymy je w stołecznym butiku WS2.


Nike