Proponowany post

Oto Nowe Nike Air Zoom Type Z Odpinanymi Kołnierzami

17 luty 2021
Oto Nowe Nike Air Zoom Type Z Odpinanymi Kołnierzami

Jeżeli szukasz nietuzinkowych, przykuwających oko sneakersów o nowoczesnym designie, to mogą zainteresować Cię stosunkowo nowe Nike Air Zoom Type, które w asortymencie amerykańskiej marki są od niedawna. Po kilku kolorystykach, w dużym stopniu raczej stonowanych przychodzi pora na coś, co może się Wam spodobać.

Bazą do skonstruowania tego konkretnego wariantu stał się jasny materiał przypominający zamsz o gładkiej fakturze, z kilkoma kontrastującymi, pomarańczowymi przeszyciami pasującymi do ceglastych dodatków na wierzchu czy tyle. Wszystko to postawione jest na pasującej do góry podeszwie z widocznym, niecodziennie osadzonym systemem Air Zoom w przedniej części, który odpowiedzialny jest za maksymalny komfort użytkowania. Całość spleciono satynowymi sznurówkami i ozdobiono kilkoma detalami z linii N.534. Nie to jest jednak w tym wszystkim najważniejsze. Frapującymi elementami, które wyróżniają to wydanie, są dołączane zdobione, kolorowe kołnierze wykonane z różnego typu materiału dając nam interesujący dodatek oraz możliwość częściowej modyfikacji cholewki, wyrażając tym samym siebie. Przypinasz do na tył, kiedy tylko chcesz.

Buty w wybranych punktach sprzedaży, takich jak Warsaw Sneaker Store zobaczymy już niebawem. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 150$.