Oto nowe Nike Dunk Low z kolekcji “N7”

23 kwiecień 2021
Oto nowe Nike Dunk Low z kolekcji “N7”

Nike powoli odkrywa karty dotyczące tegorocznej kolekcji N7, w ramach której w sprzedaży zobaczymy nową, niecodzienną odsłonę bardzo aktualnie hajpowych Nike Dunk Low. Dla przypomnienia kolekcja N7  jest to inicjatywa wspierająca rdzennych mieszkańców Ameryki Południowej, a dochody z jej sprzedaży przeznaczone mają być na propagowanie sportu i aktywności właśnie w tej grupie etnicznej. Część ciekawych projektów sygnowanych logo N7 zobaczycie między innymi tutaj

Nadchodzące sneakersy ubrane są w ciemną rodzynkową kolorystykę z kilkoma wybijającymi się na jej tle barwami, takimi jak czerń naturalny beż czy biel głównie na podeszwie. Nike Dunk Low 'N7' ma skonstruowano z naturalnego zamszu z wieloma niestandardowymi jak na ten model zdobieniami. Na toeboxie oraz tyle znajdziecie ręcznie szyte białą nicią, geometryczne detale, a obrys Swoosha wykonano z plecionych skórzanych rzemieni, który ciągnie się aż po warkocz na pięcie. Całości dopełniają nakładki ze skóry premium w kolorze Tan na języczkach z logo Nike N7 z dopasowanymi lacelockami. Projekt wieńczy jasna podeszwa z gumowym spodem, a całość zapakowano w tekturowe pudełko z białym logo. 

Nowe Nike Dunk Low z kolekcji “N7” w sprzedaży zobaczyć mamy w czerwcu. Czy zagoszczą one w stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store? Tego jeszcze nie wiemy.


Tagi: nike dunk low