Oto Nowy mastermind x BAPE x Medicom Toy BE@RBRICK 'Green Camo' W Rozmiarze 1000%

13 lipiec 2020
Oto Nowy mastermind x BAPE x Medicom Toy BE@RBRICK 'Green Camo' W Rozmiarze 1000%

Kilka dni temu opublikowaliśmy obszerny materiał zatytułowany: 'Oto Kilka Obowiązkowych Itemów, Które Powinny Znaleźć Się W Pokoju Każdej Hypebestii' w którym jednym z przykładów były figurki od Medicom Toy, a dokładnie kultowe już miśki BE@RBRICK. Tak się składa, że trio, wcześniej wspomniany Medicom Toy, kultowy mastermind oraz niemniej hype'owy BAPE zaprezentowali nową, 70cm figurkę BE@RBRICK, która świetnie pasowałaby do pokoju każdego fana streetwearu.

Nowa figurka o największym możliwym rozmiarze w nomenklaturze MT oznaczonym jako 1000% w całości pokryta jest militarnym wzorem 'Green Camo', ale wprawne oko zauważy, że nie jest to zwykły, wojskowy kamuflaż, a pomiędzy łaty o różnym kształcie wplecione są mastermindowskie czaszki ze skrzyżowanymi kośćmi. Front rozdziela 'suwak' zaczerpnięty z kultowych bluz BAPE Shark Hoodie, a dzięki temu na głowie znajdziemy podzielony wzór, z czaszką oraz rekinim uśmiechem, a podobny zabieg zastosowano na tyle. Dodatkowo dorzucono tam napisy “mastermind vs A BATHING APE”, a kropką nad i jest logo '@' znajdujące się na przedramieniu. 

Chcąc zakupić tę figurkę, już teraz możecie zapisać się na raffle, niestety trzeba odebrać ją osobiście w sklepie w Tokio. Sugerowana cena detaliczna tego wydania wynosi 91920 jenów, czyli około 860$.


Medicom Toy