Proponowany post

Oto Pierwsze Zdjęcia Szalonych Nike SB Dunk Low Pro QS 'Chinese New Year' Przygotowanych Na 2021 Rok

26 październik 2020
Oto Pierwsze Zdjęcia Szalonych Nike SB Dunk Low Pro QS 'Chinese New Year' Przygotowanych Na 2021 Rok

Dunki, to niewątpliwie najgorętszy sneakersowy temat ostatnich miesięcy i nic nie wskazuje na to, że coś miałoby się w tym kierunku zmienić. Oczywiście, co za tym idzie designerzy Nike, niemal co chwila bombardują nas coraz to nowszymi, własnymi czy kolaboracyjnymi wydaniami. Jeśli chodzi o ich odbiór, to nie ma to w zasadzie znaczenia, czy buty są solowym wypustem ekipy designerów Nike, czy efektem współpracy z jakimś znanym butikiem czy personą, i tak znikną one ze sklepowych półek w mgnieniu oka. Jednym słowem - jest HYPE. 

Dziś bliżej przyjrzymy się kolejnej szalonej wersji tej ponadczasowej sylwetki, na którą razem z Wami będziemy polować gdzieś w 2021 roku. Konkretnie chodzi tutaj o Nike SB Dunk Low Pro QS będące częścią przyszłorocznej paczki 'Chinese New Year'. To, co od razu je definiuje, to to, że lewy but diametralnie różni się od prawego, co oddaje charakter bogatej, głęboko zakorzenionej chińskiej kultury, do której w swoich projektach często odnosi się sportowa marka z Portland. Buty ozdobione są masą kolorowych printów, które naniesiono na naturalną skórę, a wprawne oko zauważy, że jeden z paneli z wypustkami wykończono materiałem typu ostrich leatcher, czyli skórą strusia. Zwróćcie też uwagę na dwa różne toeboxy butów. Lewy pokrywa włochaty, neutralny w swojej barwie zamsz, natomiast prawy mieni się połyskującą miedzią. Jeden ze środkowych paneli pokryto geometrycznie tłoczonym fabrykatem, a przykrywający go Swoosh, niewiele od niego odstaje. Mimo tego, że ktoś może uznać, że na butach panuje chaos, jesteśmy, pewni, że za każdym z elementów kryje się konkretna symbolika, którą poznamy bliżej premiery butów.

Buty w wybranych punktach sprzedaży zobaczymy gdzieś w 2021 roku. Niestety, prócz apki SNKRS będą to jedynie skateshopy.

Nike SB Dunk Low Pro QS 'Chinese New Year'
Kolor: Metallic Copper/Light Silver/Pueblo Brown/Metallic Silver
Kod:CV1628-800
Data: TBA

Nike SB