Oto płócienno-tekstylne Nike Air Force 1 Low ozdobione serduszkami

19 marzec 2021
Oto płócienno-tekstylne Nike Air Force 1 Low ozdobione serduszkami

Mimo tego, że już sporo czasu minęło od walentynek, designerzy z Nike postanawiają dać nam kolejne kultowe sneakersy ozdobione kojarzącym się z tym świętem motywem serca. Gwoździem programu jest kultowy model Air Force 1 w wersji Low, który za sprawą Bruce'a Kilgoree'a na koszykarskich parkietach zadebiutował już w 1982 roku, po latach stając się ikoną streetwearu i lifestyle'u. 

Z myślą o kobietach powstały tytułowe płócienno-tekstylne Nike Air Force 1 Low ozdobione serduszkami. Jako bazę do ich stworzenia posłużyło jasne, beżowe płótno, które świetnie koresponduje z kolorowymi, grubymi przeszyciami podkreślającymi każdy konstrukcyjny panel butów. Subtelnie kontrastujący Swoosh oraz metkę na szczycie języka wycięto z kawałka jasnego denimu. Skoro już przy metce jesteśmy, to wykończono je dynamicznym logo w kreskówkowym stylu oraz serduszkiem, które powielono na błękitnych wkładkach. Dziewczęcą górę postawiono na klasycznej, kremowej podeszwie, którą od lat znamy z AF-1. 

Buty w cenie 110$ już niebawem powinniśmy zobaczyć w takich sklepach jak Worldbox, gdzie naprawdę ciekawych wydań Nike Air Force 1 nie brakuje. Szukając ich posługujcie się tym kodem SKU: DJ4655-133.

Nike Air Force 1 Low
Kolor: Sail/Light Armory Blue-Chili Red
Kod SKU: DJ4655-133
Data premiery: 2021
Cena: $110