Proponowany post

Oto Ręcznie Wykonany Przez Japońską Markę Karimoku BE@RBRICK 400% Wyceniony Na 3410$

28 lipiec 2020
Oto Ręcznie Wykonany Przez Japońską Markę Karimoku BE@RBRICK 400% Wyceniony Na 3410$

Jakiś czas temu na www.tenisufki.eu pojawił się obszerny artykuł zatytułowany 'Oto Kilka Obowiązkowych Itemów, Które Powinny Znaleźć Się W Pokoju Każdej Hypebestii' w którym pojawiła się wzmianka o figurkach BE@RBRICK od japońskiej marki Medicom Toy oraz ich współpracy z renomowanym producentem mebli Karimoku. Dziś nadarza się okazja, aby bliżej przyjrzeć się ich najnowszemu dziełu, przy którym mieszał też kultowy mastermind JAPAN.

Figurka o klasycznym kształcie misia ręcznie wykonana jest przy użyciu świetnej jakości drewna orzechowego z pięknie podkreślonymi słojami w eleganckim brązowym kolorze z wieloma nieregularnymi zawijasami i krzywiznami bez zbędnych dodatków. Jedynie na pustej twarzy znajdziecie delikatnie podkreślony nos, a na torsie starannie laserowo wypalone logo czaszki ze skrzyżowanymi kośćmi, a na pasie napis MASTERMIND. Na plecy natomiast naniesiono kaligraficzną nazwę japońskiego producenta mebli napisaną w Kanji. 

Sprzedaż tej figurki o wysokości 400%, czyli 28 cm rusza 1 sierpnia. Wyceniono ją na 3410$, co przy obecnym kursie daje nam coś około 12821 złotych...


Medicom Toy