Proponowany post

Oto Różowe Air Jordan 1 High Zoom CMFT 'Pink Glaze'

12 styczeń 2021
Oto Różowe Air Jordan 1 High Zoom CMFT 'Pink Glaze'

Różowy Air Jordan 1 High, to naprawdę gorący towar, jeżeli chodzi o kobiety. Niestety, zupełnie nie wiedzieć czemu takie jedynki na rynku pojawiają się stosunkowo rzadko, na czym oczywiście korzystają resellerzy. Jeżeli jednak w najbliższym czasie planowałaś zakup różowych Jordanów, może chwilę się wstrzymaj i poczekaj na premierę tytułowych Air Jordan 1 High Zoom CMFT 'Pink Glaze'.

Już sama nazwa wskazuje, że nadchodzące wydanie, to nie jest standardowa, znana nam już od 1985 roku wersja tego ponadczasowego klasyka. Dopisek Zoom CMFT w nazwie oznacza, że konstrukcja butów, a dokładnie podeszwy przeprojektowana została tak, aby zapewnić nam większy komfort użytkowania, którego nie oszukujmy się w klasycznej wersji JS'ów nie zaznamy. Potężna Wkładka butów z solidnego kawałka pianki wyposażona jest w dynamiczny system amortyzacji Zoom Air, jeszcze szybciej reagujący na każdy oddany krok zapewniając tym samym sprężystość i wygodę na miarę butów XXI wieku. Kolejną różnicą względem oryginału są surowo wykończone, odstające od cholewki panele w szczególności na szczycie oraz boku, a także wklęsły Swoosh. O dawkę jeszcze większego komfortu dodatkowo zadba masa niczym nieobszytej, miękkiej pianki w wysokim kołnierzu, oraz przeprojektowany, meshowy język z nową metką. Kolorystycznie postawiono na róż o odcieniu 'Pink Glaze' połączony z bielą, czernią szarością i pomarańczem 'Cactus Flower'. Całoś prezentuje się naprawdę dobrze i jesteśmy przekonani, że masa kobiet zdecyduje się na zakup Air Jordan 1 High Zoom CMFT 'Pink Glaze', które uzupełnią nie jedną nie tylko streetwearową stylizację. 

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High Zoom CMFT 'Pink Glaze' 

Buty już wkrótce pojawią się w wybranych punktach sprzedaży. Jeżeli chodzi o Polskę, to oryginalnych Jordanów szukajcie w Warsaw Sneaker Store czy u specjalistów ze Sklep Koszykarza.


Jordan