Proponowany post

Oto Sample adidas Yeezy Boost 350 V2 'Zebra'

23 kwiecień 2019
Oto Sample adidas Yeezy Boost 350 V2 'Zebra'

adidas Yeezy Boost 350 V2 'Zebra' to chyba najbardziej spędzająca resellerom sen z powiek kolorystyka tego modelu. Buty na rynku w ultra limitowanej ilości zadebiutowały w 2017 roku. W chwilę po premierze ich ceny na rynku wtórnym poszybowały ku górze i szybko stały się najdroższymi 350 V2.

Niestety kilka miesięcy później niemiecka marka postanowiła wypuścić ich restock, co nie wszystkim przypadło do gustu. Jakby tego było mało, buty w sprzedaży pojawiły się po raz trzeci, przez co w oczach wielu fanów tej sylwetki straciły na atrakcyjności. Niemniej jednak, wszytko wskazuje na to, że Kanye West i designerzy spod szyldu trzech pasków, dalej nie mogą o nich zapomnieć. 

W sieci pojawiły się zdjęcia sampli kolejnych 350 V2 'Zebra'. Tym razem zwierzęca kolorystyka przeniesiona została na powierzchnię nowej, zaktualizowanej cholewki, która od kilku już wydań zdobi ten model. Konkretnie chodzi nam o wersję pozbawioną charakterystycznego paska na boku z mniej lub bardziej widocznym napisem SPLY-350. Z racji tego, że w jego miejscu znajduje się nowa, transparentna smuga na powierzchni cholewki zabrakło krwistoczerwonych dodatków, do tego stopnia, że pull-tab nie jest już przeszyty kontrastującą nitką, która w wielu przypadkach bardzo pomagała w określaniu czy buty pochodzą z oryginalnego źródła. Jeśli chodzi o nowy print, to wszystko wskazuje na to, że jest to ten sam układ czarnych, falistych pasów naniesionych na białą bazę, co w oryginale. W przypadku widocznych na załączonych fotografiach sampli pokuszono się również o zastosowanie jednolicie 'białej' gumy otaczającej Boost'owe wnętrze. 

Niestety na ten moment nie mamy żadnych informacji na temat jakiejkolwiek daty premiery. Być może buty w większej ilości nigdy nie ujrzą światła dziennego, a projekt zostanie zapomniany.


adidas