Proponowany post

Oto Streetwearowo-Gamingowa Kolekcja BAPE x Razer

01 grudzień 2020
Oto Streetwearowo-Gamingowa Kolekcja BAPE x Razer

Nie dalej jak wczoraj Kuuuubs poruszył temat kolaboracyjnego projektu pomiędzy ASUS x Acronym, który może być początkiem nowego trendu (KLIK). Dodatkowo jego zdaniem może mieć bardzo duży wpływ na to, jak tego typu działania będą wyglądały w najbliższej przyszłości. Zdaje się, że słowa te były prorocze, a my mamy dla Was ich najlepsze potwierdzenie.

Amerykańskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją akcesoriów komputerowych dla graczy, firma Razer oraz kultowa japońska marka streerwarowa A Bathing Ape (BAPE) oficjalnie ogłosili swoją pierwszą w historii współpracę. Pierwszy zestaw przedmiotów to coś, dla fanów mody ulicznej. W kolekcji znajdziecie między innymi klasyczne koszulki w kilku wzorach i kolorach, bluzę z kapturem ( niestety, nie jest to kultowe Shark Hoodie) i plecak. Jeżeli chodzi o akcesoria do gamingu, to Razer przygotował dla Was zestaw słuchawki Opus, podkładkę Goliathus V2 Speed ​​i myszkę DeathAdder V2. Wszystkie elementy utrzymane są głównie w czarno-neonowo-zielonej stylistyce z wszechobecnym logo obydwu  marek. Całość nosi nazwę A GAMING APE.

Szczegóły premiery gamingowej kolekcji Razer x BAPE 'A GAMING APE'

Limitowaną zestawu produktów zostanie wydany już za moment. Prezentacja nowej kolekcji odbędzie się podczas wydarzenia - RAZERSTORE LIVE, 3 grudnia o 18:30 czasu PDT, a sama kolekcja będzie dostępna w sprzedaży od 4 grudnia 2020 r. od godziny 18:00 czasu PDT / 5 grudnia 2020 r., 11:00 czasu JST. Kolekcję A GAMING APE dostaniecie na Razer.com, w sklepach RazerStore, a także w wybranych lokalizacjach BAPE oraz online. Poniżej podajemy Wam ceny:

Razer x A Bathing Ape DeathAdder V2 - 99.99 €uro
Razer x A Bathing Ape Goliathus V2 Speed - 49.99​ €uro
Razer x A Bathing Ape Opus - 299.99 €uro
Razer x A Bathing Ape Rogue 15” Backpack​ - 199.99 €uro
Razer x A Bathing Ape Full Zip Hoodie -​ 385 €uro
Razer x A Bathing Ape Camo Team Tee -​ 179 €uro
Razer x A Bathing Ape Black Tee -​ 115 €uro
Razer x A Bathing Ape White Tee - 115 €uroTagi: bape Razer