Proponowany post

Oto Top 10 Najlepszych Itemów Z Nowej Kolekcji Supreme Wg Tenisufki.eu

12 luty 2018
Oto Top 10 Najlepszych Itemów Z Nowej Kolekcji Supreme Wg Tenisufki.eu

Mamy nadzieję, że już mieliście okazję na spokojnie zobaczyć najnowszy lookbook nowojorskiej marki Supreme. Z feedbacku, który udało się nam uzyskać, jednym kolekcja podoba się bardziej, innym mniej. Jak to bywa w życiu nie każdemu da się dogodzić.

W tym miejscu zebraliśmy dla Was top 10 najlepszych wg nas itemów, które będziecie mieli szansę kupić przez najbliższe czwartki z Supreme.

1. Garnitur 
 


Jeżeli dobrze kojarzymy, to już nie pierwszy raz, kiedy Supreme bierze się za szycie garnituru. W tym jednak przypadku robią to sami, a nie z pomocą CDG czy Brooks Brothers, jak to miało miejsce w przeszłości. Wykonany z lekkiej wełny komplet obszyty satynową podszewką z logo Supreme może się podobać. Do tego dostępny będzie w trzech kolorach, klasycznej czerni, zieleni oraz brzoskwini. 

 

2. Bluza 'illegal business controls America'
 

Niby hasło jak hasło, ale musimy przyznać, że trochę prawdy jest w tym, co na plecy bluzy wrzuciło Supreme. Nie po raz pierwszy mówią to, co myślą i to w zasadzie podoba się nam najbardziej. Prócz napisu w ręce dostaniesz kawał dobrego materiałowo Hoodie w intensywnym kolorze. Do wyboru macie aż 7 opcji.

 

3. Mom S/S Top
Teesów w kolekcji jest naprawdę sporo. My postanowiliśmy ograniczyć się tylko do jednego. Jak wiadomo, mama jest tylko jedna i należy ją kochać i okazywać jej to uczucie. Nie koniecznie z sercem i napisem 'Mom' na koszlce, ale to miły akcent. Do tego dostaniecie tutaj tis w znacznie lepszej jakości niż normalne.

 

4. FTW Tee

Drugi i ostatni tees w naszym zestawieniu. Tak samo, jak szaleństwo cenimy sobie prostotę. Haftowany napis Supreme na klatce i 'fuck the world' na karku to według nas strzał w dziesiątkę. Nie za wulgarnie, a jednak. Spodziewamy się go już podczas pierwszego dropu. Bądźcie szybcy!

 

5. Płaszcz Supreme x Hellraiser
 


Płaszcz z postacią Hellaisera, wysłannika piekieł, to według nas tylko zapowiedź bardziej rozbudowanej kapsuły, którą zobaczymy podczas jednego z czwartkowych dropów. Ciekawy projekt, biorąc pod uwagę to, że 13 lutego miała miejsce światowa premiera dziesiątej części filmu z udziałem demonicznego Pinheada.

 

6. Futro Repeater Bomber
 
Z sezonu na sezon Supreme prezentuje nam kolejne sztuczne futra. Po tym z ogromnym napisem na plecach, które najbardziej zapadło nam w pamięci, mają dla Was kolejne. Tym razem włochatą powierzchnię pokrywa sporo napisów o różnej wielkości. Do wyboru dwa warianty kolorystyczne.

 

7. Koszula Lily Rayon
  

Mamy małe przeczucie, że to właśnie dzięki Supreme do łask wrócą wzorzyste, 'hawajskie' koszule z krótkimi rękawami. U nas tak znienawidzone, na serio mogą się odrodzić. W kolekcji znajdziecie całkiem spory wybór.

 

8. Flipper Supreme 

W tym przypadku po raz kolejny chylimy Supreme czoła za łamanie wszystkich barier i stereotypów. Flipper to chyba jedna z ostatnich rzeczy, jakie moglibyśmy sobie wymarzyć, jeżeli chodzi o Supreme, a z sezonu na sezon w redakcji obstawiamy, co tym razem nowojorska marka wymyśli. Pomijamy już ewentualny retail tip. Od nas 10/10.

 

9. Pompowany kajak SupremeJuż sobie wyobrażamy górski strumyczek albo wąską rzeczkę nieopodal krzaczka i ten dmuchany kajak w akcji. Kolejne zaskoczenie ze strony Supreme. To chyba właśnie jeden z najlepszych, bardziej dostępnych od flippera akcesoriów przygotowanych na ten sezon.

 

10. Toporek

To ten gadżet z rodziny sentymentalnych. Był już łom, saperka czy raki. Teraz przychodzi pora na mały toporek wykonany przez markę SOG dla Supreme. Do zestawu narzędzi jak znalazł.

Supreme

Tagi: -