Proponowany post

Oto trzy kolejne kolorystyki adidas ZX 6000 “Inside Out”

23 luty 2021
Oto trzy kolejne kolorystyki adidas ZX 6000 “Inside Out”

Wszyscy fani marki z trzema paskami, a w szczególności całej serii modeli z dopiskiem 'ZX' w nazwie bacznie śledzą poczynania wskrzeszonego po latach projektu 'A-ZX Series', który serwuje nam nowe, limitowane wersje najróżniejszych ZX'owych sylwetek. W ramach przypomnienia po kilkunastu już premierach powoli zbliżamy się do końca całego przedsięwzięcia, prywatnie wyczekując jeszcze projektu, przy którym palce maczał Sean Wotherspoon. Pamiętacie pewnie, że pod literą  'X' w A-ZX'owym alfabecie kryły się adidas ZX 6000 'X-Ray Inside Out', które doczekają się swojej GR'owej kontynuacji.

W ciągu nadchodzących miesięcy od designerów z Herzogenaurach dostaniemy trzy nowe kolorystyki niecodziennych adidas ZX 6000 “Inside Out”, które tchnęły w ten oldschoolowy model drugie życie. Każda z nadchodzących wersji swoją kolorystyką nawiązuje do kultowych ZX'ów. Mamy tutaj odniesienia do pierwszej odsłony najnowszego członka ZX'owej rodziny, modelu ZX 10000 C, kultowych ZX 8000 'Aqua', oraz ZX 5020 C, które jeszcze nigdy nie doczekały się swojej re-edycji. W przeciwieństwie do pary X-Ray nadchodzące trio nie posiada graficznego nadruku na toeboxie, ani nie jest wyposażone w odwrócone metki na języku. Takich elementów jak przeźroczystych paneli, niewykończonej gąbki na krawędziach materiałów nie zabrakło. Każdy z oferowanych wariantów postawiony jest na klasycznej, znanej nam z ZX'ów podeszwy z płytką Torsion zatopioną w centralnym punkcie.

Trzy kolejne kolorystyki adidas ZX 6000 Inside Out dostarczone zostaną do takich sklepów jak Warsaw Sneaker Store w nadchodzących tygodniach. Cena za sztukę wyniesie 150$.


Tagi: adidas zx 6000