Proponowany post

Oto Wspólna Kolekcja Marc Jacobs & Cactus Plant Flea Market

05 sierpień 2020
Oto Wspólna Kolekcja Marc Jacobs & Cactus Plant Flea Market

Po współpracy ze Stray Rats, która miała miejsce na początku tego roku, Marc Jacobs po raz kolejny zanurza się w świecie streetwearu i łączy siły z Cynthią Lu, założycielką Cactus Plant Flea Market. Zarówno CPFM, jak i Marc Jacobs są głównymi graczami na swoich scenach i wydawałoby się mało prawdopodobne, że zostaną partnerami. Tak się jednak stało i rezultatem ich współpracy jest nowy, zaskakujący zestaw produktów, które wydają się czuć równie dobrze zarówno w skateparku, jak i na wybiegu. 

Kapsuła zawiera takie pozycje jak zapinane kurtki, bluzy z kapturem, longsleeve, torbę i dywanik. Jednym z najbardziej wyróżniających się elementów jest kurtka w stylu Sherpa w dwóch różnych wersjach kolorystycznych: kremowej i zielonej. Kurtka zdobi charakterystyczna, plama CPFM oraz gwiazdy i logo 'MJ'. Lu zainspirowała się również tatuażami Jacobsa, które przeniosła na ciężkie bluzy, z których obie przedstawiają sztukę tatuażu w jej charakterystycznym, humorystycznym stylu.

Obecnie kolekcja CPFM x Marc Jacobs dostępna jest w pre-orderze we flagowym sklepie marki Aoyama w Tokio. Globalne wydanie zaplanowane jest na 14 sierpnia.


CPFM
Mark Jacobs