Oto zapowiedź grudniowych Air Jordan 1 High OG “Hand Crafted”

06 kwiecień 2021
Oto zapowiedź grudniowych Air Jordan 1 High OG “Hand Crafted”

Mimo tego, że dostajemy je niemal co chwilę, Air Jordan 1 w najbardziej pożądanej wersji High OG to dalej gorący, choć nie ukrywajmy nudny towar. Od wielu miesięcy designerzy z Oregonu nie zaserwowali nam niczego spektakularnego, a my mamy nieodparte wrażenie, że powielają jedynie sprawdzone schematy, żonglując kolorami. Liczymy jednak, że wraz z premierą tytułowych Air Jordan 1 High OG “Hand Crafted”, w jedynki tchnięte zostanie drugie życie, a projekt ten będzie naprawdę ciekawy. Niestety na konkrety będziemy musieli jeszcze poczekać, bo premiera butów zapowiedziana jest na grudzień.

Na ten moment wiemy, że buty obrane będą w takich schemat kolorów: 'Black/Archaeo Brown-Dark Chocolate' i to w zasadzie na tyle. Oczywiście w międzyczasie w sieci pojawiły się mock up'y, które sugerują nam to, jak buty mogą wyglądać, ale znając życie, finalny produkt może ich nawet nie przypominać. Jeżeli jednak wierzyć doniesieniom buty ubrane będą w miks materiałów oraz kolorów utrzymanych raczej w stonowanej, ziemistej tonacji z dodatkiem beżu w popularnym, Travis'owym klimacie.

Szczegóły premiery Air Jordan 1 High OG “Hand Crafted”

Premiera butów przewidziana jest na 19 grudnia, także na rozwój wydarzeń dotyczących Air Jordan 1 High OG “Hand Crafted” musimy jeszcze poczekać. Jeżeli chodzi o dostępność, to buty najprawdopodobniej znajdziecie w takich punktach z oryginalnymi Jordanami, jak Warsaw Sneaker Store, czy Sklepach Koszykarza. Sugerowana cena detaliczna wyniesie prawdopodobnie 170$.

Air Jordan 1 High OG “Hand Crafted”
Kod SKU: DH3097-001
Data premiery: 19 grudnia, 2021
Price: TBA