Proponowany post

Są I Oficjalne Zdjęcia Nike Air Max 95 'Mt. Fuji'

Prawdopodobnie nie zobaczymy ich w europie.

OVO X Air Jordan 14 'Kentucky'

21 czerwiec 2018
OVO X Air Jordan 14 'Kentucky'
Wydanie, którego nie było...i już pewnie nie będzie.

Na przestrzeni lat widzieliśmy już wiele modeli Air Jordan spod szyldu OVO, dedykowanych uczelni Kentucky. Przykładem mogą być Air Jordan 8, o których mogliście czytać na naszej stronie.  Dziś mamy dla Was kilka zdjęć, nigdy wcześniej niewidzianych OVO x Air Jordan 14 'Kentucky' PE.  

Buty ubrane są w barwy uczelnianej drużyny Wildcats, mają białą skórzaną cholewkę, na której poza Jumpmanami znajdziemy też wyszytą złotą nicią sowę OVO. Sznurowadła, sockliner i podeszwa są w kolorze niebieskim, który uzupełnia całość. W tym wydaniu czternastki wyglądają ciekawie, ale naszym zdaniem byłoby lepiej, gdyby cholewka była z czarnego zamszu. Kto wie, może powstała wersja 'Away" tych butów. Ciekawe, czy gdzieś w "piwnicach" Jordan Brand poukrywane są jeszcze jakieś inne kolorystyki, które nigdy nie ujrzą światła dziennego. 

Tak, jak to zazwyczaj bywa przy ekskluzywnych wydaniach, tak i w tym przypadku nie mamy co liczyć na pojawienie się tego wydania w sprzedaży. Tym bardziej że ponoć drogi Drake'a i marki Jordan mają się niebawem rozejść. Gdyby jednak OVO x Air Jordan 14 'Kentucky' zostały wypuszczone, to Waszym zdaniem znaleźliby się na nie chętni? Czekamy na Wasze komentarze.










 

Tagi: jumpman23,