Proponowany post

OVO X Air Jordan 14 'Kentucky'

21 czerwiec 2018
OVO X Air Jordan 14 'Kentucky'

Na przestrzeni lat widzieliśmy już wiele modeli Air Jordan spod szyldu OVO, dedykowanych uczelni Kentucky. Przykładem mogą być Air Jordan 8, o których mogliście czytać na naszej stronie.  Dziś mamy dla Was kilka zdjęć, nigdy wcześniej niewidzianych OVO x Air Jordan 14 'Kentucky' PE.  

Buty ubrane są w barwy uczelnianej drużyny Wildcats, mają białą skórzaną cholewkę, na której poza Jumpmanami znajdziemy też wyszytą złotą nicią sowę OVO. Sznurowadła, sockliner i podeszwa są w kolorze niebieskim, który uzupełnia całość. W tym wydaniu czternastki wyglądają ciekawie, ale naszym zdaniem byłoby lepiej, gdyby cholewka była z czarnego zamszu. Kto wie, może powstała wersja 'Away" tych butów. Ciekawe, czy gdzieś w "piwnicach" Jordan Brand poukrywane są jeszcze jakieś inne kolorystyki, które nigdy nie ujrzą światła dziennego. 

Tak, jak to zazwyczaj bywa przy ekskluzywnych wydaniach, tak i w tym przypadku nie mamy co liczyć na pojawienie się tego wydania w sprzedaży. Tym bardziej że ponoć drogi Drake'a i marki Jordan mają się niebawem rozejść. Gdyby jednak OVO x Air Jordan 14 'Kentucky' zostały wypuszczone, to Waszym zdaniem znaleźliby się na nie chętni? Czekamy na Wasze komentarze.


 

Tagi: jumpman23,