Proponowany post

P.J. Tucker Pokazuje Ekskluzywne Wydanie Air Jordan 11 Chrisa Paula

07 marzec 2018
P.J. Tucker Pokazuje Ekskluzywne Wydanie Air Jordan 11 Chrisa Paula

P.J. Tucker, o którym wspominaliśmy wczoraj w poście o jego zakupach we Flight Clubie, wrzucił na swojego instagrama (therealpjtucker17) kolejną fotkę z szatni. Tym razem obok butów, w których później wybiegł na parkiet (a były to Air Jordan 7 "Miro Olympic) pokazał też ekskluzywne wydanie Air Jordan 11 Chrisa Paula. 

Buty mają białą skórzaną cholewkę, a nie zwyczajowy Balistic Mesh, która wygląda na materiał bardzo dobrej jakości. Do tego mudguard ze skóry lakierowanej i bardzo delikatne, czerwone akcenty w postaci socklinera i jumpmana. Kolory idealnie pasujące do domowych i wyjazdowych strojów Houston Rockets. Zwróciliśmy też uwagę na to, że mają one taki kształt jak ostatnie wydania AJ11. 

Z tego, co opowiadał P.J., on i Chris prowadzą swego rodzaju kicksowy pojedynek. Pomimo tego, że CP3 ma kontrakt z Jordan Brand to naszym zdaniem to Tucker prowadzi w tej rywalizacji. Choć jak widać, Paul czasem wyciągnie jakiegoś asa z rękawa. 
Oczywiście nie ma żadnych potwierdzonych informacji czy takie Air Jordan 11 kiedykolwiek trafią na sklepowe półki. Pozostaje nam jedynie czekać i modlić się do sneakerowych bogów o ten release.   

 

Tagi: -