Proponowany post

Packer Shoes & Solebox x adidas Consortium Sneaker Exchange

24 październik 2017
Packer Shoes & Solebox x adidas Consortium Sneaker Exchange

Kolejna część Sneaker Exchange oficjalnie ujrzała światło dzienne. W tym odcinku siły łączy kultowy Packer Shoes z New Jersey z nie mniej popularnym Soleboxem z Berlina, a modelami, które zasilą paczkę będą, Ultra Boost Mid oraz Energy Boost.

Inspiracją do stworzenia obydwu modeli był szczelina Silfra, czyli miejsce gdzie rozchodzą się dwie tektoniczne płyty, euroazjatycka oraz amerykańska. To właśnie w tym miejscu, w dolinie ryftowej zbiera krystalicznie czysta woda pochodząca z oddalonego o 50 km lodowca. Zmieniające się kolory względem głębokości zanurzenia pojawiają się na Primeknitowych cholewkach obydwu modeli butów, od jasnej płycizny po ciemne głębiny. Srebrne drobiny nawiązywać mają do bąbelków powietrza unoszących się ku górze. Kolejnym wartym uwagi detalem są współrzędne, które oczywiście odnoszą się do lokalizacji obydwu sklepów. Każdy oczywiście postawiony jest na świetnie amortyzującej podeszwie z pianki Boost.

Ekskluzywna premiera w Packer Shoes oraz Solebox przewidziana jest na 4 listopada. W pozostałych sklepach z kontem adidas Consortium, w tym polskim CL20 zobaczymy je 11 listopada.

adidas
Packer Shoes
Solebox

Tagi: -