Proponowany post

Packer Shoes x Solebox x adidas Consortium - Zapowiedź

22 sierpień 2017
Packer Shoes x Solebox x adidas Consortium - Zapowiedź

Dzisiejszy dzień zdecydowanie obfituje w newsy od niemieckiej marki adidas, a to jeszcze nie koniec! Mamy dla Was kolejną zapowiedź projektu #SneakerExchange. Tym razem do wspólnego stołu siada ekipa butiku Packer Shoes z New Jersey, którego początki sięgają 1907 roku oraz kultowego, niemieckiego Soleboxa.

Póki co nie mamy wglądu w oficjalne materiały, a jedynie w to co udało nam się zebrać z sieci. Pack inspirowany morskimi głębinami obejmować będzie dwa performanceowe modele butów, Ultra Boost Mid oraz Energy Boost. Pierwszy z nich to wysoka konstrukcja wykonana przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit w trzech przechodzących kolorach. Tutaj wyraźnie widać nawiązanie do zmiany koloru wody względem głębokości. Drugi z nich, czyli pierwszy model butów wyposażony w podeszwę z pianki Boost jest zdecydowanie jaśniejszy. Tutaj postawiono na błękit wymieszaną z szarością. Współrzędna widoczne na półprzeźroczystej klatce to lokalizacje obydwu sklepów.

Buty do wybranych sklepów z kontem adidas Consortium, w tym stołecznego CL20 powinny trafić w listopadzie. Jak tylko dostaniemy oficjalne zdjęcia od razu Was o tym fakcie poinformujemy.adidas 
Packer Shoes
Solebox

Tagi: -