Proponowany post

Packer x Reebok Trinity Premier Zadebiutują Jeszcze W Tym Miesiącu, I To W Dwóch Kolorystykach

27 październik 2020
Packer x Reebok Trinity Premier Zadebiutują Jeszcze W Tym Miesiącu, I To W Dwóch Kolorystykach

Nie wiemy jak Wy, ale my od jakiegoś czasu czujnie śledzimy poczynania brytyjskiej marki Reebok. To, co bardzo pozytywnie zaskakuje nas w ich działaniach, to pojawianie się w sprzedaży bardzo odważnych sylwetek takich, jak chociażby Premier Modern, Premier Pump Paris wchodzących w skład specjalnej linii Reebok Eightyone czy powrót kontrowersyjnych, ale bardzo przez nas lubianych Beatników. Dziś, z racji zbliżającej się premiery bliżej przyjrzymy się efektom najświeższej kolaboracji Reeboka z kultowym butikiem z New Jersey - Packer Shoes, którego nikomu z Was nie trzeba specjalnie przedstawiać.

Gwoździem programu jest wyciągnięty z bogatego archiwum Reeboka model Trinity Premier, który swój rynkowy debiut zaliczył na początku lat 2000. Buty dostępne będą w dwóch wersjach kolorystycznych, z czego jedna ( ta zdecydowanie lepsza ) dostępna będzie tylko i wyłącznie za pośrednictwem Packera. Sam buty, to kwintesencja lat 00, kiedy na ulicach sporą część obuwia stanowiły performance'owe sneakersy, niegdyś uznawane za mało atrakcyjne, a teraz świetnie wpisujące się w panujące trendy. Materiałowo, buty skonstruowane są przy użyciu sporej ilości fabrykatów, takich jak: nubuk, tworzywo sztuczne, różne rodzaje siateczki, 3M'ka, czy skóra. Jeżeli jednak oczekujecie od tego wydania spektakularnych dodatków, czy wielkich logo, to próżno Wam szukać tego w tym projekcie. Tutaj, największą robotę robi bezbłędny naszym zdaniem układ kolorów zarówno w jednej, jak i drugiej parze, chociaż już zdradziliśmy Wam, która jest naszemu sercu bliższa. W sekcji komentarzy poniżej dajcie nam znać, która z nich bardziej przypadła Wam do gustu.

Sprzedaż Packer x Reebok Trinity Premier rusza 30 października, a sugerowana cena detaliczna wyniesie 120$. Tak jak mówiliśmy, jasny wariant zarezerwowany jest dla Packer, ale jest spora szansa na to, że zobaczymy je w CL20.


Reebok
Packer Shoes