Proponowany post

Palace Skateboards Wydaje Lookbook Prezentujący Kolekcję Z Serii Ultimo Na 2020 Rok

24 listopad 2020
Palace Skateboards Wydaje Lookbook Prezentujący Kolekcję Z Serii Ultimo Na 2020 Rok

Bezpośredni konkurent Supreme, brytyjska marka Palace skateboards, której sposób sprzedaży opiera się na piątkowych dropach, po dziesięciu tygodniach z jesienną,  naszym zdaniem naprawdę udaną kolekcją prezentuje lookbook promujący najnowszą kolekcję z serii Ultimo na 2020 rok

Ostatnie tygodnie, począwszy już od tego piątku w przypadku Palace staną pod znakiem ociekającej wszystkim co najlepsze w streetwearze, różnorodnych artykułów sezonowych. Wśród nich znajdziecie masę t-shirtów, swetrów bluz z kapturem, kurtki puchowe, kurtki skórzane, kurtki polarowe, sztruksowe garnitury itp. Style te wzbogacone są o nakrycia głowy bardzo istotne nadchodzącą zimą, czy akcesoria idealnie sprawdzające się jako prezent na mikołajki, czy Święta Bożego Narodzenia, ale i inne drobne przedmioty, takie jak zabawki dla psów czy niezbędne długopisy.

Tak jak wspomnieliśmy, kolekcja Palace Ultimo 2020 do sprzedaży trafi już w najbliższy piątek. Będziecie próbować uzupełnić braki w swojej garderobie i złożyć swój nowy outfit czymś od Palace Skateboards?


Palace Skateboards