Proponowany post

pam pam x adidas ZX 1000 Kolejnymi Butami Z Serii A-ZX

27 październik 2020
pam pam x adidas ZX 1000 Kolejnymi Butami Z Serii A-ZX

pam pam, to pierwszy sklep ze sneakersami w Wielkiej Brytanii, który oferuje ekskluzywne wydania butów z najwyższej półki wyselekcjonowane z myślą o kobietach. Ich działalność rozpoczęła się w marcu 2015 roku i od tamtej pory zaufała im masa zadowolonych kobiet całego świata. Oprócz wyszukanych sneakersów, butik oferuje starannie wyselekcjonowane produkty najlepszych niezależnych i dobrze znanych nam marek odzieżowych oraz produktów lifestyle'owych, od tych lokalnych, po te pozyskiwane z całego świata. 

Wspominamy o tym wszystkim, ponieważ ekipa pam pam wchodzi w pierwszy w historii kolaboracyjny projekt z niemiecką marką adidas, i co więcej, dane jej było zaprojektować buty, które zasilą znaną Wam już serię A-ZX, którą skrupulatnie staramy się Wam prezentować. W tym miejscu pragniemy przypomnieć, że stołeczny butik WS2 - sklep, który jako jedyny w Polsce sprzedaje produkty tej serii, prowadzi specjalnie na też okazję stworzony LP, który wraz z każdą kolejną premierą aktualizuje - KLIK. Wróćmy jednak do projektu pam pam x adidas, którego efektem jest nowa kolorystyka przywróconego w tym roku na półki modelu ZX 1000, na który z utęsknieniem czekało wielu adidasowych purystów. Bardzo proste w swojej konstrukcji buty wykonane zostały z kilku rodzajów materiałów, które razem dają naprawdę ciekawy efekt. Upper skonstruowano bowiem przy użyciu czarnego, gładkiego nubuku, beżowego nylonu, różowej skóry oraz materiału imitującego włosie dzikiego kota w cętki. Całość spleciono brandowanymi sznurówkami i postawiono na jasnym midsole'u. W zestawie oprócz butów znajdziemy też złoty brelok w kształcie ZX'ów.

Niestety, na ten moment nie mamy informacji, kiedy buty pojawią się w WS2. Zainteresowanych zachęcamy do sprawdzania wyżej wspomnianego LP.


adidas
pam pam