Proponowany post

Parley For The Oceans x adidas NMD City Sock

16 styczeń 2018
Parley For The Oceans x adidas NMD City Sock

Przed Wami kolejna część wspólnego projektu niemieckiej marki adidas Originals i oczyszczającej dno morskie z plastikowych odpadów organizacji Parley for the Oceans, który od kilku już sezonów zaskakuje fanów brandu. 

Tym razem na warsztat wzięty został dość osobliwy model, jakim niewątpliwie jest City Sock, który nie każdemu może przypaść do gustu. My jako ta druga część odbiorców z przyjemnością przyjrzymy się ich kolejnemu wcieleniu. Upper w całości wykonany został przy użyciu doskonale już nam znanej, cyfrowej technologii Primeknit w dwóch kolorach splecionych między sobą włókien, ciemny, który jest prawdopodobnie standardową przędzą oraz błękitny, który może być materiałem z odzyskanego z dna morskiego plastiku, tak obstawiamy. Całość postawiona jest na szycie zupełnie białej podeszwy wykonanej ze świetnie amortyzującej pianki Boost z równie jasnymi, podłużnymi

Na ten moment konkretna data premiery nie jest nam znana. Jeżeli jednak szukasz czegoś z kolekcji Parley For The Oceans x adidas zajrzyj tutaj.

adidas
Parley

Tagi: -