Proponowany post

Parra x Nike SB Dunk Low Wyjdą Również W Wersji 'Friends And Family'

17 lipiec 2019
Parra x Nike SB Dunk Low Wyjdą Również W Wersji 'Friends And Family'

Od czasu do czasu na naszym funpage'u na Facebooku jeszcze sporo przed publikacją newsa pojawiają się szybkie wrzutki najświeższych newsów. To właśnie nasi fejsbukowi fani jako pierwsi dowiedzieli się, że skateboardingowy oddział Nike oraz Parra w ramach nadchodzącej współpracy, przygotowali coś więcej niż tylko to (klik). Jeżeli i Wy chcecie dowiadywać się o takich rzeczach jako jedni z pierwszych wpadajcie na naszego Fb - https://www.facebook.com/TENISUFKI.EU/

Wracając do sedna sprawy, tak jak miało to miejsce w przypadku ostatniego kolaboracyjnego projektu na linii Nike x Parra, o czym więcej dowiecie się tutaj, tak i teraz holenderski artysta w ramach nadchodzącej współpracy postanawia wypuścić dodatkową kolorystykę jednego z modeli butów. Wersja ta, będzie o tyle wyjątkowa, że prócz zupełnie innego wyglądu względem regularnego wydania nie trafi ona w ogóle do sprzedaży. Limitowane, wykonane przy użyciu ciemno-turkusowego zamszu Nike SB Dunk Low w mocno ograniczonej ilości trafią jedynie do 'Rodziny i Przyjaciół' Nike i Parra. Prócz samego koloru oraz użytego do produkcji materiału buty różnią się jeszcze dwoma detalami. Baby Swoosh na froncie zastąpiony został haftowaną sygnaturą artysty, co nam bardziej przypadło do gustu, a podeszwę wykonano z gumy w naturalnym kolorze.

Niestety, w przypadku tych butów zdecydowanie możemy obejść się smakiem i nie ma żadnych szans aby Nike SB Dunk Low 'Friends And Family' znalazły się one w naszej prywatnej kolekcji. Pozostaje jedynie polować na białe, które do sprzedaży trafią 26 lipca.
Nike SB