Parra x Nike SB Dunk Low - Zapowiedź

10 czerwiec 2019
Parra x Nike SB Dunk Low - Zapowiedź

Od ostatniego kolaboracyjnego projektu pomiędzy Nike a holenderskim artystą Parra minęło już całkiem sporo czasu. W ramach przypomnienia 21 lipca 2018 roku na półkach najlepszych sklepów wylądowały dwa modele butów, Air Max 1 oraz Zoom Spiridon wraz z kompletem dresowym. Dodatkowo wybrańcy, 'Rodzina i Przyjaciele' artysty dostali specjalną wersję jedynek, której ceny na rynku wtórnym od razu osiągnęły astronomiczne kwoty. Trochę nie rozumiemy, czemu posiadacze tak wyjątkowego wydania pokusili się o ich sprzedaż, no ale nie nam oceniać. Więcej na temat samego projektu znajdziecie tutaj.

Duet ten raz jeszcze postanawia o tym przypomnieć, a my mamy dla Was zdjęcia kolejnej sylwetki, nad którą pracował Pieter. Tym razem wchodzimy do zupełnie innego, skateboardowego świata, a gwoździem programu jest coraz częściej pojawiający się na naszych łamach model Dunk w wersji Low, który zdecydowanie raz jeszcze przeżywa swoją młodość. Patrząc na poprzedni projekt, nowy śmiało może być uznawany za jego kontynuację, a na pewno jest z nim spójny. Cholewkę pokryto śnieżnobiałą skórą licową z dodatkiem nylonowej siateczki na masywnym, napompowanym języku, z którego słynie ten właśnie model. Biel przełamana jest wieloma różowo-wiśniowo-niebieskimi detalami. To, co chyba najbardziej przykuwa oko to powielony na panelu bocznym Swoosh,  oraz zminiaturyzowane logo w przedniej części. Na tyle znajdziemy dwie sygnatury, napis 'SB' oraz bardzo charakterystyczny podpis artysty powielony na metkach wszytych w obydwie strony języka i wkładkach. Wnętrze wykończono kontrastującym, kolorowym wzorem o nieregularnych kształtach. Projekt wieńczy śnieżnobiała podeszwa. Aha, w zestawie znajdziemy dodatkowy zestaw barwnych sznurówek.

Niestety na ten moment nie znamy szczegółów premiery. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej od razu wracamy do Was z tematem. 
Nike