Proponowany post

Patta X Air Jordan 7 - Zapowiedź

09 listopad 2018
Patta X Air Jordan 7 - Zapowiedź

Wszystko na to wskazuje, że przyszłym roku zobaczymy dwie kolorystyki Air Jordan 7, które powstaną w kolaboracji z holenderskim butikiem Patta. Niestety nie wiemy jeszcze, jak dokładnie będą wyglądały te buty, ale możemy się z wami podzielić informacjami o kolorach, które się na nich znajdą. Wiemy też, że premiera planowana jest na kwiecień 2019. 

Pierwsza wersja będzie korzystała z następujących kolorów: “Icicle/Sequoia/River Rock/Light Crimson”. Druga to: “Shimmer/Mahogany Mink/Velvet Brown/Tough Red”. Nie będziemy nawet próbowali zgadywać, która barwa znajdzie się na jakim elemencie, ale zapowiada się bardzo ciekawie. Pozostaje nam jedynie cierpliwie czekać na pierwsze foto przecieki tych butów lub grafiki, które bardzo często dostarczają ekipy py_rates, czy zsneakerheadz. Fajnie, że postanowiono zrobić kolaboracje z wykorzystaniem modelu Air Jordan 7. Może nie są to najpopularniejsze jordany, ale my jesteśmy ich wielkimi fanami, dlatego ciekawi nas, jak wyjdzie ta kolaboracja. 

Zaglądajcie regularnie na naszą stronę, bo na pewno będziemy pisali jeszcze na ten temat. Na koniec zdradzimy Wam jeszcze, że retail za te buty ma wynosić €200.