Proponowany post

'The Predator' - Trailer

W kinach od 21 września.

Patta x Asics-Tiger GEL-Mai Knit

09 październik 2017
Patta x Asics-Tiger GEL-Mai Knit

Po raz kolejny w tym półroczu wracamy do Was z informacją o wspólnym projekcie kultowego butiku Patta z Amsterdamu i japońskiej marki Asics-Tiger. Po świetnej kolorystyce modelu GEL-Lyte przychodzi pora na kolejny wyciągnięty z archiwum klasyk, GEL-Mai w odświeżonej wersji Knit.

Przejdźmy do samej budowy. Ciemne panele będące szkieletem dla asymetrycznego, rozbudowanego systemu wiązania wycięto z fragmentów naturalnej skóry zamszowej w wersji Premium. O jakość nie powinniśmy się więc obawiać. Pod nim mamy tkaną, bladoróżową skarpetę z widocznym brandingiem Patta przebijającym się spod klatki. Nie zabrakło również odblaskowej taśmy 3M przechodzącej przez front oraz boczny panel cholewki. Całość stoi na szczycie jasnej podeszwy wewnętrznej z kontrastującym, wypukłym logo na tyle. W tym miejscu można jeszcze przypomnieć, że GEL-Mai był pierwszym modelem butów marki, w którym zupełnie zrezygnowano z brandingu na cholewce.

Kolab z Patta w oficjalnych punktach sprzedaży dostępny będzie już w najbliższą sobotę 14 pażdziernika, online dwa dni później. Do reszty wybranych sklepów trafi 4 listopada.Asics-Tiger
Patta

Tagi: -