Patta x New Balance 920, To Efekt Pierwszej W Historii Współpracy Tych Dwóch Brandów

15 wrzesień 2020
Patta x New Balance 920, To Efekt Pierwszej W Historii Współpracy Tych Dwóch Brandów

Aż trudno w to uwierzyć, ale kultowa holenderska marka Patta, a zarazem sneakersowy retailer, którego nikomu z Was nie trzeba przedstawiać po raz pierwszy w historii łączy siły z New Balance. Efektem ich wspólnych działań jest bardzo prosta, ale zdecydowanie mogąca się podobać kolorystyka zupełnie nowego modelu 920, o którym mieliśmy okazję wspominać tutaj

Na ten moment team Patta oficjalnie nie zdążyła się jeszcze pochwalić ,czym się inspirowali, oraz jaka ciekawa historia stoi za tą kolorystyką. Buty utrzymane są w bardzo zachowawczej, ziemistej tonacji ze zdecydowaną przewagą brązu i beżów. Oczywiście, nie zabrakło w nich odblaskowej 3M'ki, w którą wyposażono nie tylko sporych rozmiarów branding na boku, ale i język czy nawet sznurówki. O tym, że buty złożone zostały przez prawdziwych rzemieślników z najlepszych możliwych materiałów i z największą precyzją informuje nas napis 'Made in England' na szczycie języka, gdzie również znajdziecie logo 'P'. Dosadnie, o tym, że Patta zaprojektowała te New Balance 920, dowiemy się z pięty, gdzie wyhaftowano tę informację. Całość postawiona jest na naprawdę wygodnej platformie z system ENCAP.

Premiera odbędzie się już 20 września. Niestety, nie mamy informacji, czy buty pojawią się gdzieś poza butikiem Patta, ale nie ukrywamy, że widzielibyśmy je w WS2.


Patta
New Balance