Proponowany post

PEACEMINUSONE x Nike Air Force 1 - Zapowiedź

01 sierpień 2019
PEACEMINUSONE x Nike Air Force 1 - Zapowiedź

Sportowa marka Nike nie zwalnia tempa. W sieci pojawiły się pierwsze przecieki na temat ich kolejnego kolaboracyjnego projektu, tym razem z koreańską marką PEACEMINUSONE, z którą współpracą nawiązuje po raz pierwszy. Za całe zamieszanie odpowiedzialny jest Kwon Ji-yong, lepiej znany pod pseudonimem G-Dragon – południowokoreański raper, piosenkarz, gwiazda K-popu, producent muzyczny i ikona mody i założyciel wyżej wymienionego brandu, do którego Nike niejednokrotnie już 'podjeżdżało'. Wszystko wskazuje na to, że w końcu się dogadali, a ich wspólny projekt ujrzy światło dzienne.

Wybór padł na koszykarskiego klasyka, model Air Force-1, którego korzenie sięgają 1982 roku. W zasadzie to nie wyobrażamy sobie, żeby było inaczej, bowiem G-Dragon chętnie sięga po tę sylwetę, a nawet Nike sprezentowało mu kiedyś specjalną, spersonalizowaną pod niego kolorystykę. Podobno, tym razem w sprzedaży pojawią się dwie opcje do wybory, ale my niestety posiadamy zdjęcia tylko jednej, czarnej wersji. Druga ma różnić się jedynie kolorem cholewki, który ma być biały. Cholewę butów wykonano z mięsistej, naturalnej skóry licowej o lekko połyskującym wykończeniu. Zwróćcie jednak uwagę na łączenie cholewki z podeszwą na drugim zdjęciu. Mamy wrażenie, że wierzchnia część czarnej farby od niej odchodzi, a pod spodem kryje się kolorowy wzór. Elementami wyróżniającymi o wydanie są grube sznurówki w skate'owym stylu, haftowany kwiatek na szczycie języka oraz smuga ciemnej farby na śnieżnobiałym midsole'u. 

Buty w cenie 200$ do sprzedaży trafić mają jeszcze w tym roku. Niestety, nie wiemy czy będzie to wydanie dostępne jedynie na Azję, czy może zobaczymy je i tutaj.
Nike