Proponowany post

Pełnowymiarowa Maszyna Zręcznościowa Supreme x Mortal Kombat Ukaże Się W Tym Tygodniu

08 grudzień 2020
Pełnowymiarowa Maszyna Zręcznościowa Supreme x Mortal Kombat Ukaże Się W Tym Tygodniu

Nie dalej jak wczoraj streetwearowy świat obiegła informacje o nadchodzącym dropie drugiej w tym sezonie kolaboracji Supreme i The North Face. Jak się jednak okazuje futrzana kapsuła, o której słów kilka dowiecie się tutaj, to nie jedyny gorący temat, o który streetwearowcy walczyć będą w czwartkowy drop.

W najbliższy czwartek, 10.12 w zakładce 'accessories' punkt 12:00 pojawi się również inny bardzo pożądany item, a mianowicie pełnowymiarowa maszyna zręcznościowa arcade Supreme x Mortal Kombat od Arcade1UP. Całość to specjalnie przygotowany z okazji tej współpracy stand ze wbudowanym ekranem LCD o wielkości 17 cali wyświetlającym customową wersję trzech gier Mortal Combat, Mortal Combat II oraz Ultimate Mortal Combat III w akompaniamencie wszechobecnego logo Supa dla dwóch graczy. Item ten mierzy około 146 cm łącznej wysokości, także świetnie prezentować będzie się w pokoju każdej prawdziwej hypebestii.

Sprzedaż rusza już w ten czwartek. Niestety, cena Supreme x Mortal Kombat Arcade1UP nie jest nam znana, ale biorąc pod uwagę, że 'zwykła' wersja tej maszyny, to koszt około 350GBP, tutaj będzie odpowiednio więcej.


Supreme

Tagi: supreme