Proponowany post

Perks And Mini Oraz Undercover Ponownie Wypuszczają Lampę W Kształcie Czaszki

24 wrzesień 2020
Perks And Mini Oraz Undercover Ponownie Wypuszczają Lampę W Kształcie Czaszki

Wieloletni przyjaciele i współpracownicy Jun Takahashi (Undercover), Misha Hollenbach i Shauna T (P.A.M.) spotykają się ponownie w 2020 roku, aby oświetlić ciemność. Wyprodukowany przez Medicom Toy, nowy Undercover X P.A.M. „Skull & Hand Lamp”, to nawiązanie do poprzedniej współpracy sprzed 11 lat.

Lampa o wysokości około 16 cm składa się z 2 części: czaszki, kolorowych światełek i wyłącznika ściemniacza, którą mocuje się na dołączoną rękę, którą z kolei można zamontować na ścianie. Konstrukcja pozwala lampie funkcjonować w sposób przenośny i ozdobny lub jako element wyposażenia. Dostępne będą w dwóch bardzo prostych wersjach kolorystycznych, czarnej oraz białej z fioletowymi lub pomarańczowymi wypełnieniami gałek ocznych w zależności od wersji, które oczywiście świecą. Opakowanie przypomina znalezisko ze sklepu z antykami. Towarzysząca jej kapsuła zawiera kolekcję bluz z kapturem i t-shirtów z logo i nadrukami graficznymi, stworzonych przez samych Jun Takahashiego i Mishę Hollenbacha.

The Undercover X P.A.M. „Skull & Hand Lamp” zostanie wydany w czerni i bieli w Undercover Japan i P.A.M.  już 26 września 2020 r., a wkrótce pojawią się też globalnie u wybranych dostawców.


Tagi: undercover