Proponowany post

Pharrell Williams Teasuje Sporo Nowości Z Linii adidas Hu

14 wrzesień 2020
Pharrell Williams Teasuje Sporo Nowości Z Linii adidas Hu

Ostatni czasy coraz częściej wspominamy Wam o efektach wspólnych działań niemieckiej marki adidas i Pharreall Williamsa. Mamy wrażenie, że obydwoje budzą się z krótkiego letargu i już wkrótce ponownie pokażą nam, na co ich tak naprawdę stać. Już kilka dni temu pokazywaliśmy Wam trzy naprawdę ciekawe kolorystyki starych dobrych NMD, błękitne, czarne oraz burgundowe, a dziś mamy Wam jeszcze więcej do zaprezentowania. 

Sam Pharrell teasuje światu aż 10 naprawdę wpadających w oko kolorystyk doskonale Wam już znanego modelu NMD Hu, które wreszcie pozbawione zostały kontrowersyjnej, trailowej podeszwy i wróciły swojej pierwotnej, uwielbianej przez nas formy. Buty dostępne będą w różnych odsłonach, od takich z 'chińskimi napisami' na wierzchu, po te z grubo haftowanymi słowami, w zależności od tego, na którą wersję się zdecydujemy. Kolorystycznie może być jednolicie, ale też i kolorowo, co oznacza, że każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego, co może mu się spodobać. Co ciekawe, zwróćcie uwagę, że wśród tej dziesiątki nie ma wcześniej wspomnianych, bordowych i czarnych NMD. Prócz NMD w jesienno-zimowym line upie dostaniemy też co najmniej dwie kolorystyki Crazy BYW, czarną oraz białą ze srebrnymi dodatkami. 

Buty do sprzedaży trafiać będą przez cały, jesienno-zimowy sezon. Jest też spora szansa, że dostaniemy je w stołecznym butiku WS2, gdzie kolekcje Pharrella z adidasem się już pojawiały.


adidas