Proponowany post

Pharrell Williams x adidas NMD Human Race Trail 'Cotton Candy'

28 sierpień 2017
Pharrell Williams x adidas NMD Human Race Trail 'Cotton Candy'
Ekskluzywna kolorystyka.

Do wspólnych projektów amerykańskiej gwiazdy, Pharrella Williamsa i niemieckiej marki adidas Originals zdążyliśmy już przywyknąć. Po świetnie przyjętych NMD mieliśmy zupełnie nowe Tennis Hu, a o Superstarach chyba nie musimy wspominać.

Na horyzoncie pojawiła się kolejna wersja kolorystyczna nie mającego jeszcze swojej oficjalnej premiery modelu NMD w wersji Trial. Co do samej budowy od pierwszych różni się on jedynie masywniejszą, wyposażoną w sporych rozmiarów ząbki podeszwę zewnętrzną. Jeżeli chodzi o upper mamy tutaj niezawodną konstrukcję z Primeknitu o nietuzinkowym, wielokolorowym wykończeniu. Delikatni pastelowa cholewka uzupełniona jest o skórzane zapiętki, charakterystyczną klatkę oraz haftowany na froncie napis 'Terre Cuerpo'.

Co ciekawe buty w limitowanej ilości dostępne będą jedynie za pośrednictwem internetowej strony Billionaire Boys Club, co zdecydowanie może zwiększy ich wartość. Sugerowana cena detaliczna ustalona została na poziomie 250$, a samych butów spodziewajcie się 11 listopada.

adidas

Tagi: -