Proponowany post

Pharrell Williams x adidas Originals NMD HU 'Maroon/Burgundy'

04 wrzesień 2020
Pharrell Williams x adidas Originals NMD HU 'Maroon/Burgundy'

Chyba faktycznie Pharrell Williams i niemiecka marka adidas na poważnie wzięli temat średnio przyjętych przez klientelę NMD ze zmienioną, Trailową podeszwą i szykując się do ich powrotu, zupełnie rezygnują z tego pomysłu, co wielu użytkownikom może się spodobać. Wszystko też wskazuje na to, że Pharrellowa maszyna ponownie ruszyła, a potwierdzeniem tego są pierwsze pojawiające się przecieki dotyczące tego modelu, o czym niedawno wspominaliśmy (KLIK).

Kolejną kolorystyką starych/dobrych adidas Originals NMD HU, która ujrzało światło dzienne, jest tytułowa 'Maroon/Burgundy'. Niestety naszym skromnym daniem jest to najgorsza jak do tej pory zaprezentowana wersja tej sylwetki i na tle miętowych oraz czarnych wypada słabo, ale podkreślamy, jest to nasze prywatne zdanie. Chętnie w sekcji komentarzy poniżej poznamy Wasze zdanie. Konstrukcyjnie, buty dalej wykonane są z siateczki z haftowanym wierzchem, minimalistyczną klatką wspomaganą wąskim systemem sznurowania. Wracając do kolorystyki, to bordową bazę przełamano jasnymi napisami oraz szarymi akcentami, a całość postawiona jest na ciemnej podeszwie z pianki Boost.

Niestety, data premiery niestety nie jest nam znana. Jeżeli chodzi o dostępność, to jest spora szansa, że nowe Pharrell Williams x adidas Originals NMD HU 'Maroon/Burgundy' trafią do WS2.


adidas