Proponowany post

Pharrell x adidas Crazy BYW 'Chinese New Year' - Oficjalne Zdjęcia

08 styczeń 2019
Pharrell x adidas Crazy BYW 'Chinese New Year' - Oficjalne Zdjęcia

Niemiecka marka adidas powiększa kolekcję modelu Crazy BYW o kolorystykę, świętującą chiński nowy rok. Swoje palce w tym projekcie maczał też Pharrell Williams, który brał udział w projektowaniu kilku innych wersji kolorystycznych tego i wielu innych modeli adidasa (sprawdźcie sami, wystarczy kliknąć tutaj). Poniżej załączamy serię oficjalnych zdjęć adidas Crazy BYW 'CNY'. 

Buty mają cholewkę wykonaną z Primeknitu, który został spleciony z czerwonych i żółtych włókien. Kolory nawiązują do flagi Chińskiej Republiki Ludowej. Włókna splecione są w taki sposób, że tworzą wzór przypominający łuski smoczej skóry, a także trzy markowe paski biegnące od toe boxa. Wzdłuż cholewki możemy zobaczyć też napis "AMBITION" wyszyty białą nicią. Jest to element charakterystyczny dla butów sygnowanych Pharrella, przynajmniej jeśli chodzi o model Crazy BYW. Od spodu nie brakuje pianki Boost w białym kolorze, a jeszcze niżej widzimy czerwoną podeszwę zewnętrzną.

Producent nie podaje na razie ani dokładnej, ani nawet przybliżonej daty premiery. Będziemy jednak bardzo uważnie śledzili dla Was te buty i jak tylko się czegoś dowiemy, od razu uzupełnimy nasz tenisufkowy kalendarz. Jak podobają Wam się Pharrell x adidas Crazy BYW 'Chinese New Year'? 


adidas

Tagi: adidas,