Proponowany post

Pierwsze Dokładne Spojrzenie Na Nadchodzące Cactus Plant Flea Market x Nike Dunk Low

08 październik 2020
Pierwsze Dokładne Spojrzenie Na Nadchodzące Cactus Plant Flea Market x Nike Dunk Low

Każdego dnia spotykamy się z masą sneakersowych przecieków, które w późniejszym czasie niewiele wspólnego mają z prawdą. Podobnie stało się w przypadku zapowiadanego przez nas już jakiś czas temu kolejnego kolaboracyjnego projektu pomiędzy CPFM, a Nike. Przy okazji jak już wspominamy o Cactus Plant Fela Market, za którym stoi tajemnicza Cynthia Lu poznajcie krótką historię tego naprawdę godnego uwagi brandu (KLIK).

Dziś już wiemy, że nadchodzące actus Plant Flea Market x Nike Dunk Low diametralnie różnią się do tego, co pokazały na pierwsze przecieki. Buty nie są wykonane z naturalnej skóry, tak jak myśleliśmy i na tyle brakuje rozpływającej się, uśmiechniętej minki z podwójną parą oczu. Wydanie to zaskakuje wyłożoną 'kamieniami' cholewką, która odbija każdy docierający do niej promień światła. Szara baza pokryta jest setkami cyrkonii w mocno dyskotekowym stylu, a przez swój niecodzienny wygląd buty już zdążyły zrobić wokół siebie ogromny szum i to nie tylko ze względu na to, że jako pierwszy pokazał się w nich sam Lebron James, do którego w późniejszym czasie dołączyła też Kylie Jenner czy A$AP Bari. Gdyby tego było mało, to buty zapakowane są w specjalnie zaprojektowane, zielone pudełko 'AIR SUNSHINE', a w zestawie znajdziemy worek oraz prawdopodobnie broszę z charakterystyczną dla CPFM żółtą emotikonką. 

Ta oraz druga wersja kolorystyczna 'Spiral Sage' w sprzedaży pojawią się jeszcze w tym roku. Jeżeli chodzi o dostępność, to liczymy na to, że buty dostaniemy w stołecznym butiku WS2, a na pewno szukajcie ich na SNKRS App.


Nike
CPFM