Proponowany post

Pierwsze Dokładne Zdjęcia Kolejnego Projektu Na Linii Skepta x Nike. Poznajcie Air Max Tailwind V 'SK Air'

08 styczeń 2021
Pierwsze Dokładne Zdjęcia Kolejnego Projektu Na Linii Skepta x Nike. Poznajcie Air Max Tailwind V 'SK Air'

Część z Was może pamiętać, jak dwa lata temu sneakersowy świat obiegła informacja o zapowiadanym na 2020 roku kolejnym kolaboracyjnym projekcie na linii Skepta x Nike. Od momentu pierwszych doniesień na temat zupełnie nowych Air Max Tailwind V zaprojektowanych przez brytyjskiego rapera minęło kilkanaście miesięcy i z powodu pandemii premiera ta została przesunięta na bliżej nieokreślony termin. Dziś po tak długim czasie oczekiwania pierwsze karty zostały odkryte, a w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nadchodzących Air Max Tailwind V „SK Air”.

W momencie, kiedy 11 września 2019 roku informowaliśmy Was o nadchodzącym projekcie (KLIK), zastanawialiśmy się, czy raper sięgnął po klasyczną wersję Air Max Tailwind V z przełomu 1999-2000 roku czy może jednak wersję z '+''. Jak się okazuje, Skepta wspólnie z designerami Nike postanowił połączyć te dwie sylwetki, tym samym dając nam naprawdę szybki model, który w 100% przypadnie do gustu fanom wszelakich dresiarskich sneakersów. Czarny wzór przypominający wstęgę z przodu buta zaczerpnięto z modelu z plusem, a opalizujący tył z ciemnej 3M'ki, w tym chromowany zygzak z oryginalnego Air Max Tailwind 5. Kolorystycznie buty zdominowane są przez czerwono-pomarańczowy, nieco Tie Dye'owy print pokrywający nylonową cholewkę oraz kontrastującą czerń i metaliczne srebro na dodatkach. Kropką nad i jest logo ⁣„SK Air” na szczycie języka.

Szczegóły premiery Skepta x Air Max Tailwind V 'SK Air'

Buty w sprzedaży zobaczymy wiosną 2021 roku. Czy buty zobaczymy w stołecznym butiku Warsaw Sneaker Store? Jest na to spora szansa.


Nike