Proponowany post

Pierwsze Dokładne Zdjęcia Nadchodzących Nike Air Max 270 React x Travis Scott

18 grudzień 2019
Pierwsze Dokładne Zdjęcia Nadchodzących Nike Air Max 270 React x Travis Scott

Rzadko tak się zdarza, że jednego dnia dwa razy poruszamy ten sam temat. Dziś jest ten dzień i po newsie o pojawieniu się pierwszego szpiegowskiego zdjęcia nadchodzących Nike Air Max 270 React w kolaboracji z Travisem Scott'em ponownie jesteśmy dosłownie zmuszeni o nich wspomnieć.

Wszystko to za sprawą tego, że w sieci pojawiła się pokaźna porcja całkiem spoko jakości fot, które w zadowalający sposób prezentują nadchodzące dzieło tego duetu. Tak jak wspominaliśmy wcześniej już na pierwszy rzut oka widać, że z syntetycznej cholewki butów o stosunkowo prostym designie niewiele zostało. Travis i Nike pokusili się o zupełne przeprojektowanie upper'a względem oryginału i nadanie mu zdecydowanie innej formy niż pierwowzór. Teraz przez cały front oraz boczne panele rozciągają się faliste tłoczenia, coś na wzór Air Max 97 i obstawiamy, że skądś ten wzór został ściągnięty, ale nie możemy sobie skojarzyć skąd. Czubek wykończono brązowym, gładkim nubukiem z haftowanym logo Baby Swoosh, które w dalszej części cholewki znajdziecie również na kawałku włochatego, beżowego zamszu. Wierzch, czyli kołnierz otaczający sznurówki, jak i język, czy sam system wiązania zakończono ściągaczem i zabarwiono na spokojną szarość. To, co chyba nam podoba się najbardziej to złota, mamy wrażenie, że trochę niechlujnie pomalowana podeszwa, którą od razu przykuwa wzrok. Kropką nad i jest branding 'Cactus Jack' na metce na tyle butów oraz we wnętrzu na wkładkach. Dodatkowo, pojawiło się info, że buty mają być limitowane do drastycznie małej ilości par opiewającej na 1000 sztuk...

Niestety, na temat premiery nie mamy żadnych informacji. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z info.


Nike