Proponowany post

Pierwsze Naprawdę Dokładne Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Dark Mocha'

16 lipiec 2020
Pierwsze Naprawdę Dokładne Zdjęcia Air Jordan 1 High OG 'Dark Mocha'

Wielu z Was, a także i my z niecierpliwością wyczekiwaliśmy pierwszych dokładnych zdjęć nadchodzących Air Jordan 1 High OG 'Dark Mocha'. Mamy wrażenie, że wraz z dniem, kiedy do sieci trafiły ich pierwsze fotografie czar i magia tego wydania prysła...

Buty wykonane zostały z połączenia czarnej oraz białej naturalnej skóry doskonale znanej nam z jedynek z brązowym zamszem a tyle. Język standardowo wykończony jest gąbką obszytą cienką warstwą nylonu, którą wieńczy metka z logo Nike Air. Całość postawiona jest na standardowej, jasnej podeszwie z ciemnym spodem oraz spleciona płaskimi, nieco połyskującymi sznurówkami dostępnymi w dwóch kolorach do wyboru. Szczerze powiedziawszy, mamy nadzieję, że to kwestia fotografii, ale oczekiwaliśmy od tego wydania czegoś więcej, chociaż sami nie wiemy czego. Na ten moment nie pałamy do nich miłością od pierwszego wejrzenia, ale nie ukrywamy, że może uda nam się w nich zadurzyć na kolejnym spotkaniu.

Data premiery przypadająca na 21 listopada dalej jest aktualna, a kwotą, jaką trzeba sobie przygotować w dniu debiutu, jest 170$. Co do dostępności, to nie powinno być problemu ze znalezieniem ich w Sklepie Koszykarza czy WS2, ale tego Wam nie gwarantujemy.


Jordan