Proponowany post

Pierwsze Spojrzenie Na Nadchodzące Nike Dunk Low PRM 'Medium Curry'

20 październik 2020
Pierwsze Spojrzenie Na Nadchodzące Nike Dunk Low PRM 'Medium Curry'

Część z Was może kojarzyć, jak na początku czerwca zapowiadaliśmy Wam kolejną już kolorystykę przeżywających swój renesans Dunków. Wtedy też w sieci pojawiły się pierwsze doniesienia dotyczące nowych Nike Dunk Low PRM 'Medium Curry', ale jeszcze bez żadnych poglądowych zdjęć. Dziś wracamy do tematu, ponieważ jak się już domyślacie, na światło dzienne wyciekło pierwsze poglądowe foto nowej wersji kolorystycznej tej ponadczasowej, teraz bardzo hajpowej sylwetki, na której punkcie sneakersowy świat dosłownie oszalał.

Buty, tak jak zresztą dowiedzieliśmy się z mockup'ów wykonane są z włochatego, naturalnego zamszu, którym pokryto niemal 100% cholewki. Jedynie język, oraz wnętrze wykończono materiałem tekstylnym, co oczywiście ma na celu zwiększenie komfortu ich użytkowania. Kolorystycznie buty zdobią jedynie trzy mało rzucające się w oczy kolory. Upper zdominowany jest przez brązowy odcień 'Medium Curry' z dodatkiem kontrastującej bieli oraz bardzo jasnego beżu, który przeniesiony został na i na podeszwę wewnętrzną z ciemnym jej spodem. Buty jako całość prezentują się bardzo prosto i zdecydowanie przypadną do gustu osobom, którym siedzi styl Travisa Scotta, jak i pewnie jemu samemu. Pamiętajcie też, że buty będą częścią nadchodzącego 'Animal Packu', gdzie oprócz Nike Dunk Low PRM 'Medium Curry' zobaczymy jeszcze dwie wersje kolorystyczne.

Buty w sprzedaży zobaczymy gdzieś w 2021 roku. Mamy nadzieję, że Dunkowa passa nie ominie również stołecznego butiku Warsaw Sneaker Store i tam też je dostaniemy. Sprawdzajcie też swoje apki.


Nike Dunk Low PRM “Medium Curry”
Kolor: Sail/Medium Curry-Fossil
Kod: DD1390-100
Data: 2021
Cena: $110


Nike