Proponowany post

Nike Air Force 1 'Cuban Link'

Trzecie do kompletu.

Pierwsze Zdjęcia adidas Yeezy Boost 350 V2 'Zyon'

25 luty 2020
Pierwsze Zdjęcia adidas Yeezy Boost 350 V2 'Zyon'

Kilka dni temu informowaliśmy Was, że Kanye West oraz niemiecka marka adidas przymierzają się do premiery kolejnej kolorystyki doskonale Wam wszystkim znanych adidas Yeezy Boost 350 V2 zatytułowanej 'Zyon', o czym kilka słów więcej znajdziecie tutaj. Jeszcze wtedy prócz szczątkowych informacji nie dysponowaliśmy ich poglądowymi zdjęciami, a wiedzieliśmy jedynie, że coś się święci. Jak wiadomo w sneakersowym świecie wszystko zmienia się dynamicznie, my wracamy do Was z porcją pierwszych przecieków na temat tytułowego wydania, która na pierwszy rzut oka zapowiada się naprawdę ciekawie i część naszych czytelników może naprawdę zainteresować.

Technologicznie czy materiałowo nie ma się tutaj nad czym rozwodzić, ponieważ cholewka butów dalej wykonana jest przy użyciu cyfrowej technologii Primeknit z charakterystyczną smugą na boku, a całość osadzono na świetnie oddającej energię piance Boost otoczonej karbowaną gumą. Kolorystycznie jest serio ciekawie. Upper zdecydowano się pokryć kontrastową mieszanką jasnego beżu oraz ciemnego brązu z jasnoszarym wykończeniem taśmy przy kołnierzu. Całość zespolona jest z niemal białą platformą, która świetnie komponuje się z przykuwającą oko górą. 

adidas Yeezy Boost 350 V2 'Zyon' w CL20 zobaczymy już latem tego roku. Dajcie nam znać w sekcji komentarzy poniżej, co sądzicie o tym wydaniu. Sugerowana cena detaliczna pozostaje na poziomie 899zł.


adidas